0
+48 887 220 550

Dezynfekcja XXI wieku

ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI rąk, powierzchni i pomieszczeń

Anti-COVID19


BEZALKOHOLOWE środki do dezynfekcji rąk, powierzchni i pomieszczeń


Dezynfekcja Biopolimerowa  anti-COVID19 - bezalkoholwe środki do dezynfekcji rąk i dezynfekcji powierzchni

Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni anti-COVID19 to nowa generacja bezalkoholowych środków antywirusowych. Jedną z głównych zalet  produktów do skutecznej dezynfekcji jest brak w ich składzie alkoholu co elimunuje wiele uciążliwych aspektów takich jak specyficzny zapach, niszczenie skóry, krótki czas działania, łatwopalność itp.

 

Środki dezynfekujące anti-COVID19 to naturalna formuła na bazie wody i polimerów, co sprawia że ochrona antywirusowa i antybakteryjna jest skuteczna i przyjazna dla środowiska. Biopolimerowa powłoka pozostaje nawet po wyschnięciu preparatu co wydłuża działanie biobójcze środków do dezynfekcji anti-COVID19.


Ogólne zalety technologii anti-COVID19 - bezalkoholowa dezynfekcja rąk i dezynfekcja powierzchni

  • wydłużony czas działania środków dezynfekujących
  • zabija 99,999% wirusów, w tym COVID19
  • środki do dezynfekcji nie są toksyczne i trujące, są przyjazne dla środowiska, umożliwia to międy innymi użytkownie pomieszczeń, w których zastosowano produkty anti-COVID19 zaraz po ich aplikacji
  • bezwonność produktów zapewnia komfort przy ich aplikacji 
  • brak alkoholu pozwala na szersze zastosowanie dezynfekcji ludzi, odzieży, powierzchni oraz pomieszczeń
  • środki są niepalne, co daje większe możliwości dotyczące miejsca aplikacji
  • produkty do dezynfekcji badane klinicznie i dermatologicznie

bezalkoholowa ochrona antywirusowa o przedłużonym działaniu - dezynfekcja rąk i dezynfekcja powierzchni

Środki do dezynfekcji rąk - ochrona rąk anti-COVID19 bez alkoholu

Środki do dezynfekcji rąk anti-COVID19 możemy stosować do mycia dłoni "na sucho" (gdy nie mamy dostępu do wody i mydła). Po aplikacji pianki anti-COVID19 na suche ręce tworzy się na nich niewidzialna, wodoodporna powłoka biopolimerowa, która chroni nasze dłonie przed wirusami i bakteriami do 4 godzin. Biopolimerowa formuła pianki do rąk wzbogacona o witaminę B5 i aloes, brak alkoholu sprawia iż środki do dezynfekcji dłoni anti-COVID19 są przyjemne w użytkowaniu i nie niszczą  naszych rąk.

 

Bezalkoholowe środki do dezynfekcja powierzchni anti-COVID19 

Produkty do dezynfekcji powierzchni anti-COVID19 są stosowane jako ochrona powierzchni przedmiotów użytku codziennego (np. telefony, tablety, laptopy, klawiatury, myszki, piloty itp.) oraz każdej powierzchni „dotykowej” w budynkach użyteczności publicznej (np. klamki, poręcze, urządzenia sanitarne i wielu innych). Aktywność biobójcza płynu do dezynfekcji powierzchni wynosi do 5 dni.

 

SPECJALNA linia produktów dedykowana dzieciom - TREFLIKI - bezalkoholowa dezynfekcja rąk dzieci i dezynfekcja powierzchni w otoczeniu dzieci

 W trosce o zdrowie naszych milusińskich proponujemy specjalną serię środków anti-COVID19 do dezynfekcji dla dzieci - TREFLIKI. Dla zwiększenia zainteresowania dzieci i rodziców dezynfekcją rąk i zabawek wykorzystano wizerunek popularnych bohaterów filmowych. 

  • pianka do dezynfekcji TREFLIKI - pozostawia po wysuszeniu „niewidzialne rękawiczki” aktywne 4h, lubiana przez dzieci forma puszystej pianki to dla nich super zabawa  
  • spray do dezynfekcji TREFLIKI - neutralny (PH) płyn do dezynfekcji mebli i zabawek, błyskawiczna dezynfekcja całych pomieszczeń. Bez zapachu!
  • chusteczki do dezynfekcji rąk TREFLIKI - wygodna dla rodziców forma dezynfekcji rączek dzieci, miłe, nasączone chusteczki zapewniają dobrą dezynfekcję i skutecznie chronią delikatną skórę dłoni naszych pociech