0
+48 887 220 550

Dezynfekcja XXI wieku

10/12/2020

DEZYNFEKCJA SAMOCHODÓW

Brawo MAMA!!! Jeszcze się nie urodził, a już ma bezpieczne auto.

DEZYNFEKCJA SAMOCHODÓW

Nasza realizacja dla przesympatycznych przyszłych rodziców, Oli i Piotra. Każdy aspekt nowego życia ich pociechy jest już dokładnie przemyślany.
Dezynfekcja samochodów to doskonała propozycja dla wszystkich rodziców, tych oczekujących swojego dziecka i tych, którzy już mają swoją gromadkę urwisów. Chcemy, aby podróżowanie naszych rodzin było bezpieczne. Często dla przyszłej mamy kupowany jest samochód, który musi być przede wszystkim wygodny, ale też zdrowy - bez wirusów, bakterii, alergenów, zanieczyszczeń smogowych, zanieczyszczeń od spalin i bez nieprzyjemnych zapachów.
Aby spełnić te oczekiwania polecamy dezynfekcję samochodu poprzez aplikację Smart Coat™.
W pojazdach często spędzamy dużo czasu i jest to miejsce, w którym chcemy, aby nasza rodzina czuła się bezpiecznie i komfortowo. Warto więc pomyśleć o samooczyszczaniu powietrza w jego wnętrzu. Taki efekt daje zastosowanie nanodezynfekcji.
Usługa dezynfekcji samochodu wykonana elektrostatycznym dyfuzorem nanoszącym na powierzchnie wnętrza auta trwałą fotokatalityczną nanoekopowłokę, zajmuje 30-40 min., a zapewnia zdrowe powietrze w samochodzie na minimum 1 rok, więc chyba warto.  

Jak przygotować pojazd do nanodezynfekcji? Należy zadbać, aby samochód był w środku czysty i suchy

  • w tym przypadku zalecamy pranie parowe tapicerki i kompleksowe sprzątniecie wnętrza.

Dla kogo jeszcze dezynfekcja samochodów?

  • osoby prywatne
  • korporacje z flotami samochodów
  • firmy taksówkowe i kurierskie
  • środki komunikacji zbiorowej – busy, autobusy

Zadbaj o komfort podróżowania.

Wstecz